islam güzeldir

İslam Güzeldir
 
AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
islam güzeldir

islam güzeldir - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

Bismillahirrahmanirrahim Allah’a hamd, Resulüne salat ve selam olsun… 1- Forumdaki hizmetlerin tamamından yararlanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye isimleri İslami edebe aykırı ve reklam içerikli olamaz. 2- Forumdaki mesajlardan, mesajı yazan forum üyesi sorumludur. http://yakupdeger.jobs-board.com'a yazılan mesajlarda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 3-http://islamguzeldir.yetkin-forum.com, İslami bir Forum Sitesidir. Konu, başlıklar ve hatta yorumlar İslami değerler uyarınca seçilmeli ve eklenmelidir. 4- Forumda üyelerin her ne şekilde olursa olsun birbirlerini rahatsız ve taciz etmesi kesinlikle yasaktır. Bu tür durumlarda size ulaşan mesajlara cevap vermeyerek forum yönetimini haberdar etmeniz gerekmektedir. (Allah (c.c) bu tür insanlara hidayet nasip etsin). 5- İslami Kurallara, T.C. kanunlarına ve örfümüze aykırı mesajlar foruma yazılamaz. Kişi hak ve özgürlüklerine saldırı amaçlı yazıların sahipleri hakkında gerekli cezai işlem uygulanır. 6- Yorum, fikir veya bilgi vermek amacı taşımayan, sırf propaganda veya eleştirmek amaçlı yazılmış yazılar (siyasi, dini, cemaatsel vb) uyarılmaksızın, silinecektir. 7- Forum içerisinde özel bilgi, hesap numarası ve telefon numarası verilemez. 8- Yönetim izni harici site ve ürün reklamı yapılması, crack, warez, hack appz ve benzeri programların reklamının yapılması ve copyright’a sahip ücretli programların download linki ve dağıtımı yasaktır. 9- Forumumuzda kavgaya varan tartışmalar ve argo konuşmalar kesinlikle yasaktır. 10- Forum yöneticileri, kurallara uymayan, gönderilen konularla ilgisi olmayan mesajlarda, daha önce gönderilmiş bir mesajın tekrar yazılması durumlarında bu mesajları değiştirme, silme veya taşıma hakkına sahiptirler. 11- Kurallara uymayan kullanıcı silinir ve siteye girişi engellenir. 12- Forum kurallarını değiştirme ve güncelleme hakkı Forum yönetimine aittir. 13- Foruma üye olan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. http://islamguzeldir.yetkin-forum.com